Jsme obchodní společnost, předmětem naší činnosti je nabídka a prodej zdvihacích zařízení a výtahových komponent. Naším cílem je nabídnout sortiment výrobků špičkové kvality, které osloví a zaujmou zákazníky svou spolehlivostí, profesionálním provedením a zajímavou cenou.

Výrobky, které nabízíme, se vyznačují vysokou životností, spolehlivostí a inovativní technologií. Jednotlivé produkty odpovídají všem relevantním nařízením a evropským normám, splňují bezpečnostní předpisy a jsou v souladu s certifikací podle EN ISO 9001:2000. Vybrané a obchodně nejúspěšnější výrobky jsou patentově chráněné.

Naši obchodní partneři se řadí mezi světové výrobce v oboru výtahové techniky. Každý z nich zaměřuje svou výrobu na vybrané druhy výrobků a tato specializace garantuje žádoucí kvalitu, profesionální přístup a neustálé zdokonalování a inovaci výroby s ohledem na vývoj a potřeby trhu.

NABÍZÍME TYTO PRODUKTY NAŠICH OBCHODNÍCH PARTNERŮ:

  • HIDRAL: Malé nákladní výtahy. Nákladní plošiny. Vertikální plošiny a zdvihací zařízení s přepravou. Autovýtahy. více  O společnosti HIDRAL S.A.
  • DINACELL: Systémy vážení pro výtahy. více O společnosti DINACELL ELECTRONICA S.L.
  • GERVALL: Bezpečnostní komponenty – zachycovače a omezovače rychlosti. Bezpřevodové stroje. Sdružený systém UCM GERVALL, certifikovaný u TÜV Rheinland, splňující normy EN 81-1 bod 9.11 Nechtěný pohyb kabiny a EN 81:21body 5.5.2.2 a 5.7.2.2 Systém pre-aktivace zastavení. více O společnosti GERVALL S.A.
  • METRON: Výtahové dveře automatické, ruční, BUSové. více O společnosti METRON

Kontaktní formulář

Invalid Input
Invalid Input
Neplatný Vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup